Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Міжнародна конференція: «ВИШЕГРАДСЬКА ГРУПА ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПОСТУП УКРАЇНИ ПІД ЧАС ГОЛОВУВАННЯ ПОЛЬЩІ В ОБ’ЄДНАННІ»

Посольство Республіки Польща в Україні та Інститут зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України організовують проведення міжнародної конференції: «ВИШЕГРАДСЬКА ГРУПА ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПОСТУП УКРАЇНИ ПІД ЧАС ГОЛОВУВАННЯ ПОЛЬЩІ В ОБ’ЄДНАННІ», яка відбудеться 07 червня 2013 року у м. Києві в приміщенні Дипломатичної академії України при МЗС України.

Під час роботи конференції буде обговорено широкий спектр питань, які стосуються пріоритетів головування Польщі у Вишеградській групі та їх імплементації, вивчення та застосування євроінтеграційного досвіду країн цієї спільноти, використання їхнього потенціалу підтримки для реалізації євроінтеграційних прагнень України, а також визначення порядку денного євроінтеграційного діалогу між Україною та країнами Вишеградської групи.

Метою даного заходу є широке обговорення підсумків головування Польщі у Вишеградській групі та визначення пріоритетних напрямків розвитку двосторонніх та багатосторонніх відносин України у форматі «Вишеград-плюс». В заключній частині конференції відбудеться презентація книги «Трансформаційні процеси в країнах Вишеградської групи та Україні: порівняльний аналіз».

У заході візьмуть участь представники органів державної влади, наукових інституцій, провідні вітчизняні та міжнародні експерти, представники дипломатичного корпусу та представники засобів масової інформації.

27 травня 2013 р.