Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Словаччина

04
жовтня
2018

Президент прийняв Міністра закордонних справ Словацької Республіки

Президент Петро Порошенко прийняв Міністра закордонних справ та з європейських питань Словацької Республіки Мирослава Лайчака.
25
вересня
2018

Президент України зустрівся з Президентом Словацької Республіки

У рамках візиту до Нью-Йорка Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.
07
вересня
2016

Словацька Республіка готова надати сприяння в реверсі максимальних об’ємів газу до України – домовленість прем’єр-міністрів

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із Прем’єр-міністром Словаччини РобертомФіцо у рамках робочого візиту до Польщі для участі у роботі 26-го Економічного форуму у м. Криниця-Здруй у вівторок.
24
травня
2016

МЗС відкликає дипломата-контрабандистку зі Словаччини до України

Міністерство закордонних справ ухвалило рішення відкликати до України із закордонного відрядження першого секретаря посольства України в Словаччині Оксану Ліщишин, яка стала фігурантом скандалу з контрабандою цигарок.
23
травня
2016

Президенти П.Порошенко та А.Кіска скоординували пріоритети співпраці в контексті майбутнього головування Словаччини в ЄС

У рамках робочого візиту до Стамбула на Всесвітній гуманітарний саміт Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.
04
квітня
2016

Україна та Словаччина запустили газовий інтерконектор

З 1 квітня 2016 року точка з'єднання Будінце газового інтерконектора між Україною та Словаччиною розпочала роботу в двонаправленому режимі.
20
травня
2015

Президент України обговорив з Президентом Словаччини питання міжнародної підтримки

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою, який перебуває в Україні з офіційним візитом. Президенти обговорили важливість міжнародної підтримки України в її інтеграції до Європейського Союзу, а також у протидії агресії з боку Росії.
06
лютого
2015

Президент обговорив з Прем’єр-міністром Словаччини плани розширення співпраці

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо.
1 2 3 ... >>