Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Швеція

13
квітня
2022

Швеція у червні планує подати заявку на членство у НАТО

Прем’єр-міністр Швеції Магдалена Андерссон збирається на саміті НАТО у червні подати заявку на вступ своєї країни до Альянсу
14
грудня
2018

Політична криза у Швеції: парламент провалив другу спробу обрати прем’єра

Парламент Швеції проголосував проти кандидатури виконувача обов’язків прем’єра, лідера Соціал-демократичної партії Стефана Льовена на посаду глави уряду.
17
січня
2017

Вже у січні Швейцарія надасть Україні допомогу на 100 млн. доларів – Президент

В рамках робочого візиту до Давосу для участі у Всесвітньому економічному форумі Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Швейцарії Доріс Лойтхард. Президент України подякував за підтримку Швейцарією територіальної цілісності України, відзначивши її суттєвий внесок у діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та значне фінансування гуманітарних проектів.
17
листопада
2015

Президент обговорив з главами зовнішньополітичних відомств Литви та Швеції виклики безпеці у Європі та європерспективи України

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з міністрами закордонних справ Литви та Швеції Лінасом Лінкявічюсом та Маргот Вальстрьом, які перебувають в Україні з робочим візитом.
11
березня
2015

Швеція підтримає Україну на шляху до реформ та ЄС – підсумки зустрічі Президента з Прем’єр-міністром Левеном

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Швеції Стефаном Левеном. Під час зустрічі було підписано Угоду про співпрацю у сфері розвитку, за якою Швеція виділяє 175 млн євро на підтримку реформ в Україні та інтеграції країни до ЄС.
28
листопада
2014

Швеція надає Україні 25 млн євро на євроінтеграційні реформи

Швеція надає Україні допомогу у розмірі 25 млн євро щорічно для проведення євроінтеграційних реформ.
26
листопада
2014

Швеція залишатиметься надійним другом України – Маргот Вальстрьом

«Я помітила зміни в Україні і з приємністю це відзначаю. Останній раз я відвідувала Україну, коли опікувалася питаннями довкілля в Євросоюзі.
1 2