Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Румунія

15
травня
2019

Неформальний саміт в Сібіу підтвердив європейську єдність

У Румунії 9 травня пройшов Неформальний саміт глав Європейського Союзу, на якому його лідери обговорили майбутнє європейського вектору розвитку ЄС на наступні 5 років.
05
травня
2016

6 травня 2016 року у смт. Солотвино відбудеться зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Лазаря Коменеску

6 травня 2016 р. у смт. Солотвино (Тячівський район Закарпатської області) відбудеться робоча зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Лазаря Коменеску.
21
квітня
2016

Україна і Румунія мають великий потенціал для розвитку економічної співпраці – Петро Порошенко на зустрічі з Дачіаном Чолошом

Президент Петро Порошенко провів переговори з Прем’єр-міністром Румунії Дачіаном Чолошом під час офіційного візиту до цієї країни.
21
квітня
2016

Відновлення українсько-румунської Спільної Президентської Комісії стане дієвим механізмом співробітництва двох держав – Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко та Президент Румунії Клаус Йоханніс впевнені, що відновлення діяльності українсько-румунської Спільної Президентської Комісії має стати дієвим механізмом поглиблення співробітництва двох держав.
21
квітня
2016

Україна, Румунія та Болгарія обговорюють можливість створення спільної бригади – зустріч Президентів України та Румунії

Президент Петро Порошенко обговорив із Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом можливість створення українсько-румунсько-болгарської бригади.
17
березня
2015

Україна та Румунія активізують співпрацю – зустріч президентів

Президент України Петро Порошенко за підсумками своєї зустрічі з Президентом Румунії Клаусом Вернером Йоханнісом заявив про перехід до нового етапу в українсько-румунських відносинах.
17
березня
2015

Румунія підтримає безвізовий режим ЄС і України – президент Йоханніс

Київ – Румунія підтримає надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом і допоможе Україні у впровадженні реформ. До того ж, Бухарест має цікаві пропозиції у царині регіонального співробітництва. Про ці та інші питання домовились у Києві на спільних українсько-румунських переговорах президенти двох країни – Петро Порошенко та Клаус Вернер Йоханніс.
1 2 3