Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Норвегія

15
серпня
2022

Норвезький експорт встановив рекорд через збільшення ціни газу

Експорт Норвегії досяг рекорду в липні, головним чином через підвищення цін на природний газ
02
травня
2017

Україна та Норвегія офіційно започаткували діалог із питань європейської інтеграції

Під час візиту до Королівства Норвегія Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Міністром Норвегії у справах Європейського Союзу та Європейського економічного простору Франком Бакке-Єнсеном.
06
липня
2016

Норвегія є надійним партнером України на шляху реформ та у боротьбі з агресором – зустріч Президента з Міністром закордонних справ Норвегії

Президент Петро Порошенко прийняв Міністра закордонних справ Норвегії Бьорге Бренде, який перебуває в Україні з робочим візитом.
12
травня
2015

Газ не повинен бути засобом політичного тиску – Президент на зустрічі з Главою МЗС Норвегії

Президент України Петро Порошенко на зустрічі в Києві з Міністром закордонних справ Норвегії Борге Бренде обговорив значний потенціал розширення співпраці між країнами.
19
листопада
2014

Норвегія вважає Україну стратегічним партнером у сфері продовольства

Україна є серйозним гравцем на європейському продовольчому ринку, тому сьогодні країні вельми важливо опанувати європейські стандарти у сфері продовольчої безпеки.
18
листопада
2014

Арсеній Яценюк та Ерна Солберг підписали міжурядову Угоду про підтримку бюджету України на 15 мільйонів доларів США

У вівторок, 18 листопада, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Прем’єр-міністр Королівства Норвегія Ерна Солберг підписали міжурядову Угоду стосовно підтримки державного бюджету України в розмірі понад 15 мільйонів доларів США.
18
листопада
2014

Відбулася сесія з питань енергетики “Енергія – спільний знаменник для України та Норвегії”

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан спільно з Міністром у справах Європейського економічного простору та відносин з ЄС Королівства Норвегія Відаром Хельгесеном відкрили сесію з питань енергетики "Енергія – спільний знаменник для України та Норвегії".
18
листопада
2014

Мінсоцполітики й надалі співпрацюватиме з Королівством Норвегія щодо допомоги переселенцям

Сьогодні у рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра Королівства Норвегія Ерни Солберг в Україну відбулася зустріч норвезької делегації з вимушеними переселенцями з Криму та Донбасу, яка проходила у приміщенні Київської міської державної адміністрації.
1 2