Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Кіпр

07
липня
2016

Парламент Кіпру проголосував за резолюцію з закликом зняти санкції з РФ

Парламент Кіпру проголосував за резолюцію з закликом до уряду вжити зусиль щодо зняття санкцій ЄС з Російської Федерації.
11
грудня
2015

Кіпр підтримує Україну на її шляху до ЄС – зустріч президентів

Президент України Петро Порошенко за підсумками переговорів у Києві з Президентом Республіки Кіпр подякував Нікосу Анастасіадісу за чітку підтримку Кіпром євроінтеграційних прагнень України і Українського народу.
14
листопада
2013

Україна направила на Кіпр майже 90% прямих інвестицій

Україна направила на Кіпр $ 5 млрд 371,28 млн або 88,6% від загального обсягу прямих інвестицій в економіку країн світу, підрахували у Держстаті.
30
березня
2013

Кіпрські уроки для України

Криза не зачепила українське відділення "Банку Кіпру", проте українцям є, чому повчитися у цій ситуації
28
березня
2013

Кіпрська інфекція вразить Україну, – аналітики

Наступними слабкими ланками в фінансовому ланцюзі Європи після Кіпру стануть Словенія, Мальта і, можливо, Україна.
08
листопада
2012

Президент: Українсько-кіпрські відносини набувають якісно нової динаміки

Відносини України та Республіки Кіпр набувають якісно нової динаміки. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з представниками ЗМІ у Нікосії після завершення переговорів з Президентом Республіки Кіпр Дімітрісом Хрістофіасом.
08
листопада
2012

Високий рівень політичних контактів повинен сприяти втіленню спільних економічних проектів України та Кіпру – Віктор Янукович

Високий рівень політичних контактів повинен сприяти втіленню конкретних спільних економічних проектів України та Кіпру. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив під час спілкування з журналістами в Нікосії після завершення переговорів з Президентом Республіки Кіпр Дімітрісом Хрістофіасом.
08
листопада
2012

Глава держави: Конвенція про уникнення подвійного оподаткування сприятиме вдосконаленню співробітництва між Україною та Кіпром

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості укладення міжурядової Конвенції про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи, яку сьогодні було підписано в Нікосії.
1 2