Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Хорватія

08
листопада
2018

Президент провів зустріч із Прем’єр-міністром Республіки Хорватія

Під час візиту до Гельсінкі Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем. Співрозмовники обмінялися думками з актуальних питань двосторонніх відносин та взаємодії у міжнародних організаціях.
26
вересня
2018

Президент провів зустріч з Президентом Республіки Хорватія

Під час 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Хорватія Коліндою Грабар-Кітарович.
22
березня
2018

Україна та Хорватія співпрацюватимуть у сфері запобігання катастрофам та ліквідації їх наслідків

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про співробітництво у сфері запобігання катастрофам та ліквідації їх наслідків». Угода була підписана 21 листопада 2016 року у Києві.
20
жовтня
2016

Глава держави зустрівся з новопризначеним Прем’єр-міністром Хорватії

«На полях» саміту Європейської народної партії в Маастрихті Президент України провів двосторонню зустріч з новим главою хорватського уряду, колишнім Головою Делегації Європарламенту в Україні Андреєм Пленковичем.
04
листопада
2013

Україна і Хорватія підпишуть меморандум про Адріатичний газовий коридор

Прем'єр-міністр України Микола Азаров і Глава Уряду Хорватії Зоран Міланович у вівторок мають намір підписати меморандум про створення Адріатичного газового коридору, який сполучатиме Україну, Угорщину й Хорватію.
09
січня
2012

9 січня 2012 року Посол України в Республіці Хорватія О.М.Левченко провів зустріч з Міністром економічного розвитку та регіонального співробітництва Республіки Сербської (РС, Боснія і Герцеговина) Желькою Цвіянович

У ході зустрічі останній був офіційно переданий оригінал тексту угоди про співробітництво між Республікою Сербською та Тернопільською областю, підписаної 24.08.2011 року у м.Тернопіль.
06
квітня
2011

Посол України в Республіці Хорватія Олександр Левченко взяв участь у річних зборах Хорватсько-українського товариства дружби, на яких були обговорені плани товариства щодо подальшого розвитку співробітництва між Хорватією та Україною

Присутні на зустрічі члени товариства та хорватської громадськості були ознайомлені з основними напрямками українсько-хорватської співпраці та підготовкою до відзначення річниці Чорнобильської трагедії в Україні.
16
березня
2011

Хорватія запровадить тимчасовий безвізовий режим з Україною

З 1 квітня до 31 жовтня 2011 року Хорватія запроваджує безвізовий режим короткострокових поїздок громадян України до цієї держави. Про це УНН повідомили у прес-службі МЗС.
1 2