Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Ірландія

05
листопада
2014

Окупація Криму та агресивні дії Росії на сході України, які підривають територіальну цілісність Української держави, є викликом не лише для України, а й для всієї системи міжнародної безпеки

Про це було зазначено за результатами політичних консультацій між МЗС України та Ірландії, які відбулися 5 листопада ц.р. у м. Київ, за участю делегацій двох сторін на чолі з Першим заступником Міністра Наталією Галібаренко з українського боку та заступником Генерального секретаря МЗС Ірландії, політичним директором Баррі Робінсон – з ірландського боку.
02
листопада
2011

2 листопада ц.р. заступник Міністра – керівник апарату МЗС України П.А.Клімкін здійснив робочий візит до Ірландії

У ході візиту П.А.Клімкін провів зустрічі з генеральним секретарем МЗС Ірландії Д.Куні та головою комітету парламенту Ірландії у закордонних справах П.Бріном, виступив у Інституті європейських та міжнародних справ у Дубліні на тему: «Україна – ЄС: прогрес та подальші перспективи», а також очолив українську делегацію на політичних консультаціях між зовнішньополітичними відомствами України та Ірландії.
12
вересня
2011

Ірландія запросила українських юристів вивчити роботу спеціалізованих антикорупційних органів

Міністерство юстиції Ірландії запросило фахівців українського Мін‘юсту ознайомитись з мандатом, системою організації, методами та процедурами роботи спеціалізованих антикорупційних органів.
01
липня
2011

У рамках Саміту Спільноти демократій у Вільнюсі 1 липня ц.р. Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко провів зустріч із Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Ірландії Еймоном Гілмором

Сторони висловилися за необхідність активізації двостороннього політичного діалогу і в цьому контексті домовилися про організацію до кінця року офіційного візиту Глави ірландського МЗС до України.
23
червня
2011

21-23 червня ц.р. у Дубліні відбувся 5-й раунд українсько-ірландських переговорів щодо узгодження положень проекту Конвенції про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження податкових ухилень

У ході обговорень сторони досягли принципової згоди щодо основних положень проекту Конвенції. Було також домовлено започаткувати співпрацю на рівні податкових служб обох країн з метою обміну інформацією та експертною допомогою.
13
травня
2011

Ірландія скасувала візи для українців, які отримали дозвіл на в’їзд до Британії

Ірландія вирішила провести експеримент, скасувавши візи для громадян України і ще 13 країн, які мають британську візу. Про це повідомив міністр юстиції Ірландії Алан Шаттер. Його слова цитує Департамент юстиції і рівності.