Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Грузія

02
серпня
2021
19
липня
2021

Влада Грузії звільнила двох засуджених українських яхтсменів перед візитом В. Зеленського

Моряки були звільнені актом про помилування, підписаним президентом Грузії
24
червня
2021

Україна, Грузія та Молдова сподіваються, що формат Асоційованого тріо посилить співпрацю з ЄС у сферах безпеки та оборони

Україна, Грузія та Молдова сподіваються, що формат Асоційованого тріо посилить співпрацю з ЄС у сферах безпеки та оборони і допоможе знайти нові інструменти поглиблення економічної інтеграції
05
жовтня
2018

Україна та Грузія навзаєм скасували візи

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе підписали угоду про взаємне скасування візових вимог між двома країнами.
06
лютого
2017

Профільні міністерства України та Грузії готуються до підписання угоди про співробітництво у сфері освіти та науки

Міністерство освіти і науки планує активізувати підготовку угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грузії про співробітництво в галузі освіти і науки, адже аналогічна угода втратила чинність у 2006 році, тобто 11 років тому. Про це зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії Міхеїлом Уклебою сьогодні, 6 лютого, в приміщенні МОН.
04
лютого
2015

Україна та Грузія координуватимуть політику у сфері європейської інтеграції

4 лютого Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч із Державним міністром Грузії з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Давидом Бакрадзе.
27
листопада
2014

Партнерство України та Грузії набуває нової якості у контексті європейської інтеграції та регіональної безпеки

Про це йшлося у ході політичних консультацій між МЗС України та Грузії, які відбулись 27 листопада у Києві, за участю делегацій двох сторін на чолі з Першим заступником Міністра Наталією Галібаренко та Заступником Міністра закордонних справ Грузії Давидом Джалаганія.
1 2