Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Греція

18
грудня
2018

Посол України вручив вірчі грамоти Президенту Грецької Республіки

18 грудня ц.р. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грецькій Республіці Сергій Шутенко вручив вірчі грамоти Президенту Грецької Республіки Прокопісу Павлопулосу.
25
лютого
2014

Греція пропонує скликати міжнародну конференцію щодо України

"Це наш історичний і моральний обов'язок: спільно зі США, Росією і компетентними міжнародними організаціями виробити і презентувати зведений спільний проект, – сказав журналістам грецький міністр Евангелос Венізелос, якого цитує агентство Франс-прес. – Потрібно провести міжнародну конференцію, щоб допомогти Україні уникнути банкрутства".
17
жовтня
2011

Україна та Греція визначили квоту дозволів на здійснення міжнародних автомобільних вантажоперевезень у 2012 році

Україна та Грецька Республіка працюють над поглибленням розвитку автотранспортних перевезень між державами. Відтак сторони домовились про проведення додаткового обміну дозволами до кінця жовтня поточного року – по 250 універсальних дозволів та по 10 в/з третіх країн для перевізників обох країн.
16
березня
2011

Україна та Греція домовилися зберігати культурну спадщину

Україна і Греція домовились обмінятися досвідом у питання охорони культурної спадщини. Зокрема зараз в Україні перебуває делегація Міністерства культури і туризму Грецької Республіки на чолі з Генеральним секретарем культури Греції Ліною Мендоні. Про це УНН повідомили в прес-службі Мінкульту України.