Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Фінляндія

01
травня
2023

Фінляндія дозволить США розміщувати свої військові бази в країні

Угода про оборонну співпрацю (DCA) між Фінляндією і Сполученими Штатами передбачатиме можливість перебування на фінській території американських військовослужбовців та військової техніки, а також проведення військових навчань.
12
листопада
2018

Президент Фінляндії відреагував на втручання в роботу GPS, у якому підозрюють РФ

Президент Фінляндії Саулі Нііністьо закликав встановити причину втручання в роботу супутникових навігаційних систем країни. Про це повідомляє фінська телерадіокомпанія Yle.
03
жовтня
2018

Парламент Фінляндії змінив конституцію, щоб розширити можливості спецслужб

Парламент Фінляндії в прискореному порядку схвалив поправку до статті конституції про захист конфіденційної інформації, дозволивши скасовувати такий захист у разі загрози нацбезпеці.
24
квітня
2015

Фінляндія ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС

У п'ятницю, 24 квітня президент Фінляндії підписав угоду про асоціацію, укладену між державами-членами ЄС та Україною, Молдовою та Грузією.
11
жовтня
2011

Україна та Фінляндія розвивають співпрацю у військовій сфері

11 жовтня, у Києві відбулась зустріч заступника начальника Генерального штабу ЗС України віце-адмірала Ігоря Кабаненка з аташе з питань оборони при Посольстві Фінляндської Республіки в Україні капітаном 2-го рангу Велі-Петтері Валкамо.
04
жовтня
2011

Заступник Міністра закордонних справ України – керівник апарату П.Клімкін здійснив робочий візит до Фінляндської Республіки

4 жовтня ц.р. у Гельсінкі Заступник Міністра закордонних справ України – керівник апарату Павло Клімкін взяв участь у зустрічі національних координаторів з підготовки Сеульського саміту з питань ядерної безпеки, що має відбутися у березні 2012 року.
29
серпня
2011

29 серпня ц.р., перебуваючи з робочим візитом у Фінляндії, Голова Комітету міністрів Ради Європи, Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко провів зустріч з Прем’єр-міністром країни Юркі Катайненом

Під час зустрічі було відзначено високу динаміку українсько-фінляндських відносин, а також обговорено перспективи активізації двосторонньої взаємодії, насамперед, у торговельно-економічній сфері, в галузі інновацій та високих технологій.
1 2