Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Чехія

04
квітня
2023

Парламент Чехії схвалив місію з розслідування воєнних злочинів в Україні

Палата громад Чехії у вівторок підтримала направлення в Україну до 15 співробітників Військової служби правопорядку для допомоги в розслідуванні воєнних злочинів в Україні
28
червня
2021

Чехія вимагає від Росії 25,5 млн євро компенсації за вибухи на складах у Врбетіце

Влада Чехії офіційно вимагає від Росії компенсації збитків у зв'язку з вибухами у2014 році на військових складах у Врбетіце
07
вересня
2016

Україна та Чехія домовилися відновити роботу Міжурядової змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, яка не збиралася 4 роки

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із Прем’єр-міністром Чехії Богуславом Соботкоюу рамках робочого візиту до Польщі для участі у роботі 26-го Економічного форуму у м. Криниця-Здруй 6 вересня.
20
листопада
2014

До МЗС України було запрошено Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почуха

В ході бесіди була доведена позиція України з приводу неприйнятності окремих висловлювань керівництва Чеської Республіки щодо оцінок ситуації в Україні.
07
листопада
2014

МЗС Чехії: резидентам Криму в Росії віз не дають

Міністерство закордонних справ Чехії підтвердило сьогодні Радіо Свобода, що повідомлення про можливість мешканцям анексованого Росією Криму отримати шенгенську візу в чеській консульській установі в Росії неправдиві.
04
листопада
2014

Чехія не визнає псевдовибори ДНР і ЛНР

Чеська Республіка не визнає результати голосування на "виборах" на сході України і відмовляється визнати лідерами Донецької та Луганської народної республіки Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького.
14
серпня
2014

Президент Чехії: Росія має усвідомити, що їй не потрібна східна Україна

Тримати Україну в зоні своїх територіальних інтересів не вигідно Росії Росія має усвідомити, що їй не потрібна східна Україна, вважає Земан Про це заявив президент Чехії Мілош Земан в інтерв’ю чеському інформаційному каналу ?T24, передає Радіо Свобода.
1 2 3