Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Болгарія

23
квітня
2021

Співробітники ГРУ РФ були в Болгарії під час вибухів на складах зброї – ЗМІ

Співробітники Головного розвідувального управління РФ перебували у Болгарії в той час, коли там мала місце низка вибухів на військових складах
21
листопада
2018

У Болгарії призначили нового віце-прем’єра після місяця протестів

Маріяну Ніколову призначили заступником прем'єр-міністра Болгарії. Вона замінила Валерія Сімеонова, який пішов у відставку після тижнів вуличних акцій протесту матерів дітей з особливими потребами.
05
жовтня
2018

Президент України у Одесі зустрівся з Прем’єр-міністром Болгарії

Президент України Петро Порошенко у Одесі зустрівся з Прем’єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим.
30
червня
2016

Україна та Болгарія мають нові перспективи розвитку взаємовигідного співробітництва – Глава держави

Президент Петро Порошенко переконаний, що Україна та Болгарія мають добрі перспективи розвитку двостороннього співробітництва. "Наші зустрічі сьогодні, цей візит і реалізація спільних домовленостей відкриють нові перспективи для подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва між Україною і Республікою Болгарія", – сказав Глава Української держави під час спільної заяви для ЗМІ з Президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим.
30
червня
2016

Україна та Болгарія будуть співпрацювати у космічній галузі, молодіжній політиці та сфері подолання катастроф

В рамках офіційного візиту Президента Петра Порошенка до Болгарії, під час переговорів делегацій країн було підписано низку двосторонніх документів про співпрацю в різних сферах.
07
липня
2015

Болгарія ніколи не визнає анексію Крима та референдуми на Донбасі – президент

Болгарія ніколи не визнає анексію Крима та результати референдумів, незаконно проведених сепаратистами у Донецьку та Луганську. Про це заявив президент Болгарії Росен Плевнелієв на спільній прес-конференції з Петром Порошенком у Києві.
07
липня
2015

Президенти України та Болгарії домовились про спільну побудову дороги Одеса-Болград-Рені та підтримку болгарської меншини

За підсумками переговорів у Києві Президента України Петра Порошенка та Президента Болгарії Росена Плевнелієва досягнуто низку домовленостей про реалізацію конкретних спільних проектів.
06
липня
2014

Болгарія маневрує між Москвою та Брюсселем

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров 7 липня прибуває до Болгарії. Болгари та росіяни були братніми народами, однак сьогодні болгарське суспільство розколоте. Причина – криза в Україні.
1 2