Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Бельгія

04
травня
2023

У Бельгії затримали групу чеченців, підозрюваних у плануванні теракту

Бельгійська поліція затримала сімох людей за підозрою у підготовці терористичної атаки.
31
січня
2019

Чому тристоронні переговори в Брюсселі зайшли в глухий кут?

21 січня 2019 р. у Брюсселі відбулися тристоронні переговори у форматі Україна – Європейська Комісія – РФ, присвячені майбутньому транзиту газу територією України після завершення у 2019 році дії транзитного контракту між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Газпром». Сторони окреслили свої позиції щодо механізмів реалізації транзиту російського газу.
09
грудня
2018

Урядова криза в Бельгії: ультраправі вийшли з коаліції

Прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель заявив, що його уряд працюватиме як уряд меншості після того, як найбільша партія коаліції, фламандська націоналістична N-VA, оголосила про вихід з неї.
27
серпня
2015

Президент обговорив з Прем’єр-міністром Бельгії підтримку України у досягненні деескалації на Донбасі та успіху у реформах

Президент Петро Порошенко під час зустрічі у Брюсселі з Прем’єр-міністром Бельгії Шарлем Мішелем обговорив перспективи розширення двосторонніх стосунків між країнами та підтримку з боку Бельгії України у її боротьбі за суверенітет, незалежність і територіальну цілісність та на шляху європейської інтеграції.
24
квітня
2015

Бельгія ратифікувала асоціацію Україна-ЄС

Федеральний парламент Бельгії переважною кількістю голосів ратифікував Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Голосування відбулося у четвер на пленарній сесії федерального парламенту країни, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.
20
листопада
2014

Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко прийняла Посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса

У ході зустрічі було обговорено актуальні питання українсько-бельгійських відносин, зокрема практичну взаємодію двох країн з питань європейської інтеграції. Бельгійського співрозмовника було поінформовано про ситуацію на сході України та зусилля влади щодо реалізації Мінських домовленостей.
1 2