Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Австрія

14
червня
2916

Зустріч Міністрів закордонних справ України та Австрії

13 червня в ході перебування у Відні Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна відбулася його зустріч з Федеральним міністром у європейських і закордонних справах та з питань інтеграції Себастіаном Курцом.
31
жовтня
2018

Австрія не підпише глобальну міграційну угоду ООН слідом за США і Угорщиною

Австрія не підпише у грудні глобальну міграційну угоду Організації Об'єднаних Націй, приєднавшись до спротиву Сполучених Штатів та Угорщини.
03
червня
2018

Віце-канцлер Австрії запропонував припинити санкції проти РФ

Віце-канцлер Австрії та лідер правої Партії свободи Хайнц-Крістіан Штрахе закликав припинити санкцій Євросоюзу проти Росії.
14
березня
2018

«Український інститут» у Відні забезпечить культурну присутність України в Євросоюзі – Президент

У Відні буде відкрито один із перших «Українських інститутів». Це стало можливим завдяки підписанню Угоди про співробітництво між Австрією і Україною в освітній і культурній сфері, яке відбулося сьогодні у Києві. Про сказав Президент Петро Порошенко під час спілкування з представниками ЗМІ по завершенні переговорів із Федеральним Президентом Австрійської Республіки Александером Ван дер Белленом.
14
березня
2018

Україна та Австрія підписали Угоду про співробітництво у галузях освіти, науки та культури

У присутності Президента України Петра Порошенка та Федерального Президента Республіки Австрія Александера Ван дер Беллена було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Австрія про співробітництво у галузях освіти, науки та культури.
25
березня
2015

Президент та Глава МЗС Австрії обговорили перспективи співпраці між країнами

Президент Петро Порошенко на зустрічі з Міністром закордонних справ Австрії Себастьяном Курцем обговорив питання подальшої допомоги Австрії вирішенню проблем Донбасу, інтеграції України та ЄС і запровадженню реформ в Україні.
24
січня
2015

23-24 січня відбувся робочий візит Міністра закордонних справ України П.Клімкіна до Австрії

В рамках візиту відбулися переговори з Федеральним міністром Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіаном Курцем.
17
жовтня
2014

Петро Порошенко та Вернер Файманн домовились про тісну координацію дій для забезпечення мирного процесу в Україні

У Мілані Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Федеральним канцлером Австрії Вернером Файманном. Співрозмовники наголосили на необхідності неухильного виконання Мінського протоколу та Мінського меморандуму.
1 2 3