Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Відносини з НАТО є стратегічними - В.Литвин

 

Відносини з Північноатлантичним Альянсом є стратегічними попри позаблоковий статус України. Про це під час зустрічі у четвер із заступником Генерального Секретаря НАТО з питань політичних відносин і політики безпеки Дірком Бренгельманном заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, повідомляє парламентська прес-служба.
"Не дивлячись на те, що до Закону "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" були внесені певні корективи у співпрацю з НАТО, відносини з цією організацією мають стратегічний характер, - зазначив В.Литвин. - Ми свідомі того, що НАТО - це реальність, причому глобальна реальність, тому зацікавлені у поглибленні політичного діалогу і у розширенні практичного співробітництва".
Д.Бренгельманн, у свою чергу, висловив сподівання на подальше поглиблення діалогу з Україною і нагадав, що зараз триває робота над програмою співпраці на 2012 рік. Серед нових напрямків спільної роботи він назвав підготовку до проведення футбольного чемпіонату Євро-2012. За його словами, до України найближчим часом прибуде група експертів, які нададуть допомогу у питаннях безпеки під час проведення такого масового заходу. 

Євроатлантична Україна