Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

В ЄС покладають надії на українську ГТС і сланцевий газ

 

Наявність модернізованої високорозвинутої газотранспортної інфраструктури та перспективи її використання для транспортування і збереження сланцевого газу є вагомими чинниками для розвитку енергетичного потенціалу України.

Таку думку висловив керівник генерального директорату з енергетики Єврокомісії Філіп Лоу на міжнародній конференції "Сланцевий газ у Європі: громадське сприйняття та роль промисловості", яка відбулася у вівторок у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.

"Використання наявної, але модернізованої газотранспортної інфраструктури, включаючи великі сховища для збереження газу, дієво підвищить енергетичні спроможності держави у доповненні із використанням сланцевого газу – коли він буде доступним в Україні", - сказав представник профільного структурного підрозділу Єврокомісії.

Він також відзначив, що перспективи видобутку сланцевого газу є вагомим чинником для поглиблення економічного співробітництва між Євросоюзом і Україною

УКРІНФОРМ