Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Українська книга представлена на книжковій виставці у Тегерані

Зусиллями Посольства України в Ірані та Державного комітету телебачення і радіомовлення українська книга представлена в експозиції ХХІV міжнародної Тегеранської книжкової виставки (МТКВ), яка проходить з 4 по 14 травня в столиці Ісламської Республіки Іран.

Цього року 2338 іранських видавництв та 1614 видавництв з 67 країн світу презентують на виставці свою книжкову та поліграфічну продукцію. Участь у церемонії відкриття книжкової виставки взяли президент Ірану Махмуд Ахмадінежад, Міністрісламської культури і орієнтації Мохаммад Хосейні, інші високопоставлені особи, а також представники Посольства України в Ірані.

Гідне місце серед інших учасників виставки займає Національна експозиція «Книги України». Для експонування українських книг організаційний комітет ХХІV МТКВ надав на паритетних умовах обладнану виставкову площу розміром 6 кв.м. Посольство України в ІРІ забезпечило художньо-декоративне оформлення стенду, встановило чергування працівників дипломатичного представництва на експозиції.

Національна експозиція України налічує близько 45 книг видавництв «Астропринт», «Веселка», «Грані-Т», «Каменяр», «Картографія», «Кріон», «Либідь», «Світлини», «Ярославів вал» та видавничих центрів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Київського національного лінгвістичного університету, Європейської школи кореспондентського навчання та ін.

Урядовий портал