Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України працює, щоб турецькі інвестори відчули нову якість співпраці та нові можливості на українському ринку. Про це заявив Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів у Стамбулі під час відкриття презентації Національних проектів України.
Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України підкреслив важливість співпраці між Україною та Туреччиною. «Вибір Туреччини для нас є невипадковим, адже нас об’єднують стратегічні цілі. Мова йде, зокрема, про енергетичні проекти. Україна та Туреччина мають дуже схожі ролі в своїх регіонах, і в Туреччини, і в України є спільний великий динамічний ринок. Нас також об’єднує політичне партнерство. Все це свідчить про важливість співпраці між нашими країнами», - сказав він та додав: «В Україні уважно стежать за тим, як Туреччина укріплюється в якості нового лідера регіону, і ми сподіваємось на посилення зв'язків між нашими країнами».
При цьому Владислав Каськів наголосив, що презентація Національних проектів у Стамбулі відбувається за місяць до українсько-турецької Президентської ради на найвищому рівні, що має дати новий імпульс та відкрити нові інституційні можливості для двостороннього партнерства.
У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол України в Турецькій Республіці Сергій Корсунський заявив, що за останній рік зафіксовано 30%-ве зростання в торговельному обороті між Україною та Туреччиною. «Відносини між нашими країнами виросли від майже повної їх відсутності до тісного партнерства, зокрема, з втіленням кількох важливих кроків: створення зони вільної торгівлі та безвізового режиму між Туреччиною та Україною. Переконливим, хоча й неофіційним аргументом на користь важливості нашої співпраці є той факт, що Україна є пунктом призначення N1 для рейсів з аеропортів Стамбулу», - констатував він.
«Я впевнений, що ми можемо побудувати спільне майбутнє в регіоні. Наприкінці року очікується офіційний візит Президента України до Туреччини, і ми сподіваємось, що результатом стане подальше покращення двосторонніх відносин», - підкреслив Посол.
Довідково:
Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами проводить роуд-шоу – презентацію Національних проектів провідним представникам міжнародного бізнесу у 16 найбільших фінансових центрах світу, перший етап якого розпочався 31 жовтня 2011 року в Лондоні, в штаб-квартирі ЄБРР та за підтримки Президента ЄБРР Томаса Мірова.
Презентації вже відбулись в Європі (зокрема, в Лондоні (31 жовтня), Відні (2 листопада), Франкфурті (3 листопада)) та США (в Нью-Йорку (7 листопада), Хьюстоні (8 листопада), Чикаго (9 листопада) та Вашингтоні (10 листопада), Ель-Кувейті (14 листопада).
Реалізація роуд-шоу є одним із компонентів Інвестиційної реформи в Україні, основною метою якої є активне залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України, формування позитивного інвестиційного іміджу України в світі, а також позиціонування України як провідного фінансового, політичного та бізнес-центру у Східній Європі.
Урядовий портал
