Україна та Індія ведуть роботу над документом про спрощення візового режиму між країнами. Він може бути підписаний вже в грудні цього року - під час візиту Президента України Віктора Януковича до Індії.
Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Індія Олександр Шевченко під час засідання прес-клубу МЗС України в середу, передає кореспондент УКРІНФОРМу.
"Ми почали роботу над низкою двосторонніх угод та документів, наслідком чого має стати саме спрощення візового режиму з цією країною. Якщо оптимально, то документ може бути підписаний під час візиту Президента в країну", - зазначив він.
Посол також нагадав, що під час візиту до Індії міністра закордонних справ Костянтина Грищенка в листопаді минулого року було укладено угоду про скасування віз для власників дипломатичних паспортів.
З тих пір почався процес переговорів про спрощення візового режиму для інших категорій громадян обох країн, зокрема, для представників бізнесу, діячів науки і культури, а також туристів.
УКРІНФОРМ
