Відповідну інформацію оприлюднила Єврокомісія.
«Держави ЄС та країни Східного партнерства, міжнародні організації, фінансові інституції, представники громадянського суспільства, бізнесу та приватного сектору, науковці й аналітичні центри, молодь, медіа та інші зацікавлені сторони запрошені поділитися власними поглядами щодо нової політики після 2020 року на цьому сайті до 31 жовтня», - ідеться в повідомленні.
Зазначається, що консультації, присвячені цьому питанню, також будуть проведені у згаданий період у країнах-партнерах та членах ЄС.
Єврокомісія нагадує, що протягом десятиліття значно посилилася співпраця між ЄС та шістьма країнами Східного партнерства: Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Молдовою та Україною. І це принесло переваги всім сторонам та конкретні позитивні результати громадянам згаданих країн. В рамках спільного порядку денного реформ «20 досягнень до 2020 року» був досягнутий прогрес у ключових сферах, зокрема, у зміцненні економіки, вдосконаленні систем управління, розвитку горизонтальних зв’язків громадянського суспільства.
Як повідомлялося, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер під час ювілейної конференції Східного партнерства у Брюсселі розпочав обговорення майбутнього цієї програми. У цьому контексті Європейська рада доручила Єврокомісії та Службі зовнішніх дій ЄС представити пропозиції щодо подальшого розвитку Східного партнерства.
Укрінформ