Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Рада скоротила чисельність армії

 

Верховна рада прийняла закон про скорочення чисельності Збройних сил України на 8 тисяч. За внесений президентом законопроект у вівторок проголосували 256 народних депутатів. Як повідомлялося, президент України Віктор Янукович ініціював законопроект, яким пропонується скоротити чисельність Збройних сил України до кінця 2012 року до 184 тисяч осіб, у тому числі, до 139 тисяч військовослужбовців.
 Згідно з проектом документа, загальна чисельність ЗСУ протягом 2012 року зменшиться на 8 тисяч, у тому числі, військовослужбовців - 5 тисяч. Законопроект був зареєстрований у Верховній Раді 12 серпня.
Тим часом, комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони не підтримав пропозицію президента скоротити чисельність Збройних сил. Як повідомив голова комітету Анатолій Гриценко ("Наша Україна - Народна самооборона"), на засіданні більшістю голосів (8 проти 6) Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді направити на доопрацювання президентський законопроект.
Пояснюючи причини такого рішення, глава комітету нагадав, що до цих пір немає жодного програмного документа, який би визначав напрямок розвитку української армії, структуру, бойовий склад.
Як повідомляє прес-служба Гриценка, члени комітету вважають, що не маючи програмних засад для розвитку армії, скорочувати її безвідповідально.

http://versii.com/