Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Політолог: компромісу у питанні Тимошенко не буде — опозиція проявила слабкість

Політолог Вадим Карасьов не вірить у компроміс між владою та опозицією щодо лікування ув’язненої Юлії Тимошенко за кордоном. Таку думку він висловив у коментарі УНН.

Більш того, В. Карасьов наголосив, що опозиція не змогла добитися цілей, які декларувала перед своїми виборцями — вони не змогли і не зможуть добитися звільнення Юлії Тимошенко.

“До Вільнюського Саміту, скоріш за все не домовляться. Проблема не в тому, що хтось хоче більше, а хтось менш хоче звільнення Тимошенко. Проблема в тому, що опозиція бажаючи звільнення Тимошенко не продемонструвала силу, політичний напір, політичну міцність для того, щоб українська влада погодилася зі всіма умовами, які виставляє європейська сторона у справі Тимошенко. Через це проблема не у хотінні і бажанні опозиції”, — вважає експерт.

Він зауважив, що політика складається з “можеш чи не можеш”.

“Виходить, що опозиція при всій її бурній активності, гучних заявах і інших настановах на адресу української влади так і не змогла добитися тих цілей, які вони публічно декларували. Не змогли. Влада виявилася сильніша за опозицією. У політиці важливий результат, а його нема”, — наголосив політолог", — сказав В.Карасьов.

Нагадаємо, у ВР було створено тимчасову робочу групу для визначення із законопроектом щодо можливості лікування засуджених закордоном.

Однак член групи від ПР Володимир Олійник повідомив, що опозиційні представники постійно змінюють свої пропозиції щодо створення необхідних механізмів. На його думку, цим вони створюють умови коли досягти результату дуже складно.

Нагадаємо, Самміт Східного партнерства у Вільнюсі заплановано на 28-29 листопада.

УНН