Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Малайзії в Україні Датою Раджа Реза Раджа Заіб Ша

2 березня Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Малайзії в Україні Датою Раджа Реза Раджа Заіб Ша.

В ході зустрічі сторони обговорили питання поглиблення міжпарламентських зв’язків, а також наголосили на необхідності подальшого розвитку торговельно-економічних взаємовідносин, зокрема в авіаційній, військовій, освітній, туристичній і торговельній галузях.

Під час зустрічі Посол Малайзії в Україні Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша запевнив українську сторону у повній підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Учасники зустрічі також окремо обговорили питання розслідування збиття літака рейсу МН17 авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 р та російську агресію на Сході України.

Верховна Рада України