Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Член Сейму Литви: Ми виступаємо за прискорення підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

 

Литва виступає за якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом і Литва буде однією з перших країн, яка ратифікує його текст, повідомив голова комітету у закордонних справах Сейму Литви Емануеліс Зінгеріс.

"Литва зацікавлена у якнайшвидшому підписанні Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, і литовський парламент буде одним із перших, який ратифікує його текст, коли процес досягне стадії ратифікації", - заявив він.

За його словами, у Литві глибоко вірять у те, що вибори-2012 пройдуть в Україні відкрито і демократично, а також активізують діалог із ЄС.

 Янукович вважає, що після виборів відносини України із ЄС та США відновляться

"Україна відіграє ключову роль у геополітичній конструкції сучасної демократичної Європи, і Литва буде підтримувати її незалежність і європейський вибір", - підкреслив політик.

Як повідомлялося сьогодні, 26 вересня, президент України Віктор Янукович сподівається, що після парламентських виборів до України не буде претензій щодо дотримання демократичних стандартів.

 

Європейський Простір