Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Австралія ввела нові санкції проти Росії

Австралія розширили санкції проти РФ, щоб "підтвердити чітку підтримку територіальної цілісності і суверенітету України".

Австралія розширює санкції проти Росії через її агресію в Україні. Про йдеться у повідомленні МЗС Австралії.

Міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп підкреслила, що "Австралія розширює фінансові санкції та заборону на поїздки для російських і українських фізичних осіб та компаній, щоб підтвердити чітку та однозначну підтримку Австралією територіальної цілісності і суверенітету України".

"Я як і раніше глибоко стурбована ескалацією подій на сході України, що призвело до трагічної загибелі людей. Австралія – єдина з українським народом в цьому випробуванні і ще раз закликає Росію змінити курс. Умисна дестабілізація в Україні має зупинитися", – сказала Бішоп.

"Оскільки Росія досі не змогла вжити практичних кроків щодо деескалації кризи, в Австралії вирішено розширити фінансові санкції та заборону на поїздки щодо ще 38 росіян та 11 українців. Це розширить загальну кількість фінансових санкцій і заборон на поїздки, введених в Австралії до 50 осіб і 11 компаній", – відзначили у МЗС.

"Росія повинна зробити конкретні і очевидні кроки, спрямовані на деескалацію ситуації, відповідно до зобов'язань, які вона взяла на себе у Женеві 17 квітня", – сказано в повідомленні.

"Ми вітаємо позитивні кроки, зроблені урядом України для виконання своїх женевських зобов'язань, а також його підготовку до президентських виборів 25 травня. Демократична Україна – в національних інтересах Австралії", – зазначили у відомстві.

Дзеркало тижня