Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Андрій Клюєв: Україна зацікавлена в розвитку економічного співробітництва з Лаосом

 

Україна зацікавлена в розширенні торгово-економічного співробітництва з Лаосом, заявив Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на зустрічі з Віце-прем'єр-міністром - Міністром закордонних справ Лаоської Народно-Демократичної Республіки Тхонглун Сісулітом.
За словами Андрія Клюєва, необхідно прискорити підготовку і підписання договору про торговельно-економічне співробітництво між Україною та Лаосом.
На думку Першого віце-прем'єр-міністра України, у двох країн є перспективи для співпраці в ряді сфер: авіабудуванні, промисловому машино- і приладобудуванні, гірничій промисловості та геологорозвідці, енергетиці та сільському господарстві.
Тхонглун Сісуліт заявив, що Лаос особливо зацікавлений в українських інвестиціях в лаоські гірничодобувну промисловість та енергетику. За його словами, його країна також хотіла б поставляти в Україну каву, банани та інші тропічні фрукти.
Учасники зустрічі домовилися, що найближчим часом лаоська сторона надасть українській детальну інформацію про інвестиційні проекти, а також про законодавчу базу, яка визначає регуляторне та інвестиційне середовище Лаосу. Співрозмовники також досягли попередньої домовленості про подальше проведення бізнес форуму, за участю компаній Лаосу і України, зацікавлених у співпраці, на якому могли б вже обговорюватися конкретні проекти.

Урядовий портал