Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Угорщина

28
грудня
2018

Порошенко прийняв вірчі грамоти у посла Угорщини

Президент Петро Порошенко у четвер, 27 грудня, прийняв вірчі грамоти у нового посла Угорщини Іштвана Ійдярто. Про це повідомила прес-служба глави держави.
07
грудня
2018

В Угорщині побачили прогрес у відносинах з Україною

У загальних двосторонніх відносинах між Будапештом та Києвом помітний прогрес. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, повідомляє прес-служба уряду.
07
листопада
2018

Україна відкрила почесне консульство в Угорщині

В угорському місті Шіофок відкрили Почесне консульство України. Його очолив підприємець і меценат Золтан Хорват, який допомагав бійцям АТО.
16
жовтня
2018

Угорщина почала боротьбу з неурядовими організаціями на рівні ЄС

Угорщина закликала Євросоюз припинити фінансування неурядових організацій, які підривають суверенітет сусідніх країн, таких як Ізраїль і Єгипет.
02
жовтня
2018

Україна та Угорщина запровадили інформаційний обмін у митній сфері

З 1 жовтня почав діяти протокол між митними органами ДФС та Національною податковою та митною адміністрацією Угорської Республіки про співробітництво у сфері обміну інформацією за допомогою електронної пошти про транспортні засоби, що переміщуються через українсько-угорський державний кордон.
20
вересня
2018

Сійярто погрожує “ще більше уповільнити” рух України до ЄС через паспортний скандал

Через паспортний скандал, який виник після оприлюднення відео роздачі паспортів у Береговому, Угорщина пригрозила ще більше сповільнити інтеграцію України до Європейського союзу.
1 2 3 ... >>