Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Сербія

03
листопада
2014

МЗС України викликало “на килим” посла Сербії через спостерігачів на псевдовиборах бойовиків

Перший заступник міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко зустрілася із послом Сербії Раде Булатовичем у зв'язку з участю "спостерігачів" від країни у псевдовиборах бойовиків.
01
червня
2011

Азаров: Українські компанії зацікавлені в розробці нафти в Сербії

Українські компанії зацікавлені брати участь в розробці нафти, розвитку газотранспортних систем та інфраструктури Сербії.
31
травня
2011

Микола Азаров: Українські компанії зацікавлені в розробці родовищ нафти та розвитку газотранспортних систем Сербії

Українські компанії зацікавлені брати участь в розробці родовищ нафти, розвитку газотранспортних систем Сербії. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив під час зустрічі з Міністром закордонних справ Республіка Сербія Вуком Єремичем.
31
травня
2011

Україна готова до укладення угоди про ЗВТ з Сербією

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі вивчити можливість укладення угоди про зону вільної торгівлі з Сербією. Відповідне доручення Глава Уряду дав сьогодні під час зустрічі з Міністром закордонних справ Сербії Вуком Єремичем.
31
травня
2011

Микола Азаров просить Сербію підтримати ідею розміщення в Україні Постійного Секретаріату Карпатської конвенції

Прем'єр-міністр України Микола Азаров просить Республіку Сербія підтримати пропозицію України щодо розміщення на території нашої держави Постійного Секретаріату Карпатської конвенції.
31
травня
2011

Відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка з Міністром закордонних справ Республіки Сербія Вуком Єремичем

Відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка з Міністром закордонних справ Республіки Сербія Вуком Єремичем, який перебуває з офіційним візитом в Україні.
23
лютого
2011

Заступник Міністра закордонних справ України П.А.Клімкін взяв участь у консультаціях з питань європейської інтеграції та міжнародної безпеки в Міністерстві закордонних справ Республіки Сербія

В Белграді відбулись консультації з питань європейської інтеграції та міжнародної, зокрема енергетичної, безпеки між міністерствами закордонних справ України і Республіки Сербія на рівні заступників міністрів. З українського боку у консультаціях взяв участь Заступник Міністра закордонних справ П.А.Клімкін.