Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Саудівська Аравія

19
листопада
2018

Німеччина зупинила експорт зброї до Саудівської Аравії

Поставка німецької зброї Ер Ріяду зупиняється повністю: уключаючи те озброєння, про експорт якого було домовлено раніше. Уряд Німеччини повністю зупиняє експорт зброї до Саудівської Аравії у зв'язку з убивством саудівського журналіста Джамаля Хашоггі в консульстві королівства в Стамбулі.
24
січня
2015

Ми не дамо терористам вчиняти хаос на українській землі — зло буде покаране — Президент

Президент України, перебуваючи в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія), провів низку двосторонніх зустрічей з лідерами країн світу, а також телефонні переговори з Віце-президентом Сполучених штатів Америки Джо Байденом, Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, Високим представником Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федерікою Могеріні.
24
листопада
2011

Україна та Саудівська Аравія поглиблюватимуть співпрацю у сфері сільського господарства та економіки

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк у вівторок, 22 листопада 2011 року, зустрівся з Його Королівською Високістю Принцем Наїфом Бін Абдулазізом Аль Саудом, Спадкоємним принцем, Заступником Прем’єр-міністра, Міністром внутрішніх справ Королівства Саудівська Аравія.
21
квітня
2011

Україна і Саудівська Аравія активізують рівень двосторонніх контактів

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров запропонував Саудівській Аравії активізувати рівень двосторонніх контактів. Про це він заявив під час зустрічі із заступником Міністра оборони та авіації Королівства Саудівська Аравія принцем Халідом бін Султаном бін Адбулазізом Аль-Саудом.
21
квітня
2011

Саудівська Аравія дає 20 млн. дол. на чорнобильські проекти

Саудівська Аравія виділяє 20 млн. американських доларів на реалізацію чорнобильських проектів.
20
квітня
2011

Михайло Єжель та заступник Міністра оборони та авіації Саудівської Аравії визначать перспективні напрями співробітництва

Розпочався візит в Україну делегації Королівства Саудівська Аравія на чолі із заступником Міністра оборони та авіації Його Королівською високістю Принцом Халідом бін Султаном Аль-Саудом.