Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Пакистан

04
жовтня
2011

Україна зацікавлена у двосторонніх зв’язках з Пакистаном в сфері виробництва та обміну спортивними товарами

Україна зацікавлена в напрацюванні двосторонніх зв’язків з Ісламською Республікою Пакистан в сфері виробництва та обміну спортивними товарами.
31
травня
2011

31 травня ц.р. в столиці Пакистану місті Ісламабад відбулась офіційна церемонія відкриття українсько-пакистанського інформаційного Центру за участю Посла України в Пакистані І.Паська, представників пакистанських ділових кіл, офіційних установ, дипломатів,

Серед основних завдань Центру – створення сприятливих умов для налагодження взаємовигідних контактів між підприємцями двох країн, координація, обмін та систематизація інформації щодо спільних проектів у різноманітних сферах економіки, освіти, транспорту, освоєння покладів мінеральних ресурсів, агропромисловому комплексі тощо.
04
травня
2011

В Міжнародному аеропорту ім. Беназір Бхутто (м.Ісламабад, Ісламська Республіка Пакистан) відбулась урочиста церемонія передачі вантажу гуманітарної допомоги з України для громадян Пакистану, які постраждали внаслідок руйнівної повені влітку 2010 року

З пакистанської сторони вантаж приймав виконуючий обов’язки голови Національного агентства з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій ІРП бригадир С.Наєєм, який подякував уряду України, відзначивши, що «Пакистан із щирою вдячністю приймає надану допомогу України, яка завжди надавала свою підтримку у складні для країни часи».
29
квітня
2011

Україна відправляє гуманітарну допомогу до Пакистану

На виконання Указу Президента України "Про надання гуманітарної допомоги Ісламській Республіці Пакистан" та розпорядження Кабінету Міністрів "Про надання гуманітарної допомоги Ісламській Республіці Пакистан" 30 квітня 2011 року Міністерство надзвичайних ситуацій відправляє гуманітарну допомогу Пакистану.