Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

ОАЕ

23
лютого
2015

Україна підпише з ОАЕ угоду про військово-технічне співробітництво

Кабмін уповноважив начальника Генштабу Муженка підписати дану угоду. Кабінет міністрів України схвалив проект Угоди між урядами України та Об'єднаних Арабських Еміратів про військово-технічне співробітництво.
27
листопада
2012

Україна співпрацюватиме з ОАЕ в авіації, правовій сфері та освіті

Україна і Об'єднані Арабські Емірати домовилися співпрацювати у правовій сфері, а також в авіації, освіті і спорті.
26
листопада
2012

Відбулася церемонія підписання українсько-еміратських двосторонніх документів

У рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до Об'єднаних Арабських Еміратів відбулася церемонія підписання двосторонніх документів
26
листопада
2012

Янукович розповів арабським шейхам про земельну реформу в Україні

Під час свого візиту в Абу-Дабі Янукович розповів можливим інвесторам про перспективи вкладень в українську землю. Поки Верховна Рада не прийняла необхідних законів, і мораторій на купівлю-продаж землі все ще діє.
19
травня
2012

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з Міністром закордонних справ Об’єднаних Арабських Еміратів Абдуллою бін Заїдом Аль Нагаяном у рамках його офіційного візиту в Україну

Глави зовнішньополітичних відомств України та ОАЕ розглянули шляхи поглиблення двостороннього торговельно-економічного співробітництва, а також домовилися вжити заходів з метою розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин.
13
листопада
2011

Україна представляє свої розробки на аерокосмічному салоні “Dubai Air Show 2011? в ОАЕ

Українські компанії представляють розробки українських авіаінженерних досягнень на аерокосмічному салоні "Dubai Air Show 2011" в ОАЕ, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
25
лютого
2011

20-24 лютого ц.р. в Абу Дабі пройшла міжнародна виставка-конференція оборонних озброєнь і технологій „IDEX-2011”, яка вважається однією з найбільших у світі. У заході взяли участь понад 150 офіційних делегацій з різних держав, зокрема, України на чолі із

Національний павільйон України, організованій ДК „Укрспецекспорт”, заслужив загальне визнання й отримав високу оцінку організаторів виставки. Українська експозиція отримала нагороду „IDEX-2011” в номінації ”Найбільш інноваційний стенд”.
21
лютого
2011

Україна представила на виставці озброєнь новітній танк

Україна представила на міжнародній виставці озброєнь IDEX-2011 новітній танк «Оплот».