Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Лівія

04
червня
2012

Українців у Лівії визнали винними і засудили до 10 років трудової колонії

Військовий суд у Тріполі засудив 19 громадян України до 10 років трудової колонії за пособництво режиму колишнього лідера Лівії Муаммара Каддафі. Про це повідомило українське міністерство закордонних справ України
22
травня
2012

Суд над затриманими у Лівії українцями продовжиться 4 червня

Наступне засідання лівійського суду у справі українців, затриманих у вересні минулого року, відбудеться 4 червня.
22
жовтня
2011

Військові медики лікують поранених громадян Лівії

На виконання Указу Президента України від 27 вересня 2011 року № 927 “Про надання гуманітарної допомоги Лівії” та доручення Кабінету Міністрів України в Київ доставлені 11 поранених лівійських громадян.
06
вересня
2011

МЗС підтвердило затримання 23 українців у Лівії

Тимчасова влада у Лівії затримала 23 українців. Про це повідомив директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин на брифінгу в Києві у понеділок.
01
вересня
2011

Україна визнала нову владу Лівії

Україна визнала Національну Перехідну Раду офіційною владою Лівії. Про це сказано у повідомленні МЗС.
11
квітня
2011

Місію з евакуації наших співвітчизників з Лівії успішно завершено – „Костянтин Ольшанський” прибув до Севастополя

Завершено евакуацію наших співвітчизників з Лівії великим десантним кораблем „Костянтин Ольшанський”, який сьогодні прибув до м.Севастополь.
31
березня
2011

31 березня ц.р. Посол України у Малайзії І.В.Гуменний відвідав Університет Малайя, найстаріший та один з найбільших вищих навчальних закладів Малайзії, де мав зустріч з керівником закладу – Проректором Гаузом Джасмоном

В ході бесіди Посол України підкреслив, що освіта на сьогодні є одним з перспективних напрямів співробітництва між Україною та Малайзією та наголосив, що велике значення для розвитку співпраці в освітній сфері відіграє налагодження безпосередньої взаємодії між зацікавленими навчальними закладами двох країн.
28
березня
2011

Український військовий корабель прибув до лівійського узбережжя

У понеділок великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський» Військово-морських сил України прибув до лівійського узбережжя. За повідомленням штабу ВМС України, корабель очікує відповідного дозволу на захід до порту і початку операції з евакуації. Ця евакуація, очевидно, проходитиме не з лівійської території.
1 2