Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Ліберія

12
листопада
2011

Міноборони: У Ліберії відбулося практичне заняття з 56-м окремим вертолітним загоном Збройних Сил України

У Ліберії відбулося практичне заняття зі штатною і нештатною рятувальними парашутно-десантними групами 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, який виконує завдання у складі сил Місії ООН у цій африканській країні.
27
жовтня
2011

Українські миротворці готуються забезпечувати стабільність і безпеку в ході другого туру виборів у Ліберії

Миротворці 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України сил Місії ООН у Ліберії продовжують патрулювання столиці цієї африканської країни – Монровії, околиць міста і кордонів республіки.
18
серпня
2011

Українські миротворці 56-го окремого вертолітного загону ЗСУ у Ліберії провели тренування з рятування постраждалих на воді

Українські миротворці 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, які виконують завдання у складі сил Місії ООН у Ліберії, провели планове тренування з евакуації умовно постраждалих на воді у невеликій бухті поблизу містечка Бюкенен.
10
лютого
2011

Міноборони: Два вертольоти окремого вертолітного загону ЗСУ сил Місії ООН у Ліберії здійснили патрульний політ на ділянці держкордону з Гвінеєю

Військовослужбовці зі складу 56-го окремого вертолітного загону ЗС України сил Місії ООН у Ліберії продовжують виконання щоденних завдань з патрулювання державного кордону цієї африканської країни.
01
лютого
2011

Міноборони: У Ліберії відбулося тренування українських миротворців зі складу 56-го окремого вертолітного загону

У Ліберії відбулося тренування українських миротворців зі складу 56-го окремого вертолітного загону.