Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Кувейт

20
березня
2018

Це створить унікальні туристичні можливості – Президент про Угоду щодо взаємного скасування візових вимог України та Катару

За результатами переговорів Президента України Петра Порошенка та Еміра Держави Катар шейха Таміма бін Хамада Аль Тані було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог.
18
березня
2018

Україна та Кувейт домовилися про співробітництво у військовій та інших сферах

За результатами переговорів Президента Петра Порошенка та Еміра Держави Кувейт Сабаха Аль-Ахмада Аль-Джабера Ас-Сабаха підписано низку двосторонніх документів.
16
листопада
2011

Держінвестпроект України і Генеральна інвестиційна Адміністрація Кувейту домовилися розвивати співробітництво

Представники Державного агентства з інвестицій на чолі з Владиславом Каськівим у рамках роуд-шоу Національних проектів України в Кувейті провели ділову зустріч з Генеральним директором Кувейтського Фонду Арабського Економічного Розвитку (КФАЕР) Абдулвахабом Ахмедом Аль-Бадером.
22
лютого
2011

Кувейт хоче купляти харчі у Хмельницькій області

Кувейт хоче закуповувати продукти харчування у Хмельницькій області. Як передає кореспондент УНІАН, про це голова Хмельницької облдержадміністрації Василь ЯДУХА повідомив на засіданні колегії ОДА.
24
січня
2011

МЗС: Костянтин Грищенко зустрівся з Прем’єр-міністром та діловими колами Кувейту

24 січня ц.р. у рамках дводенного візиту Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка в Державу Кувейт відбулася зустріч із Прем’єр-міністром країни шейхом Насером Аль-Мухаммедом Аль-Ахмадом Ас-Сабахом.
23
січня
2011

В рамках візиту Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка в Державу Кувейт відбулася зустріч Глави українського зовнішньополітичного відомства з Віце-прем’єр-міністром

23 січня ц.р. в рамках візиту Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка в Державу Кувейт відбулася зустріч Глави українського зовнішньополітичного відомства з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Кувейту Мухаммедом Сабахом Ас-Салемом Ас-Сабахом.