Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Іспанія

15
листопада
2018

Іспанія вітає протокол щодо Гібралтару в Brexit-угоді, але від претензій не відступить

Іспанія вітає включення протоколу про Гібралтар до проекту угоди про вихід Великої Британії з ЄС.
10
лютого
2015

Ви можете на нас розраховувати – Глава МЗС Іспанії на зустрічі з Президентом

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Міністром закордонних справ Іспанії Хосе Мануелем Гарсія-Маргальо й Марфілем.
10
лютого
2015

Відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром закордонних справ та співробітництва Іспанії Хосе Мануелем Гарсія-Маргайо

10 лютого Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ та співробітництва Іспанії Хосе Мануелем Гарсія-Маргайо, який перебуває в Україні з офіційним візитом.
03
грудня
2012

El Pais: Уряд України вважає, що “непорозуміння” із газовим контрактом усунуто

У п'ятницю Державне агентство з інвестицій та нацпроектів України заявило, що історія з угодою, яку підписав уявний представник іспанської газової компанії, благополучно врегульована, повідомляє El Pais в статті, підготовленій новинним агентством EFE.
29
листопада
2012

Скандал з іспанцями – не перешкода LNG-терміналу?

Україна не має наміру відмовлятися від будівництва терміналу з прийому зрідженого газу. Іспанський концерн Gas Natural Fenosa заявляє, що не підписував документи і не виключає, що може звернутися до суду.
04
листопада
2011

Україна вивчає досвід Іспанії з диверсифікації енергоносіїв

Делегація Національного проекту «LNG Термінал» 3 листопада під час відвідування одного з діючих LNG терміналів Саггас (Saggas) та зустрічі з керівництвом компанії «Газ Натурал Феноза Груп» вивчила досвід Іспанії по диверсифікації поставок газу.
13
жовтня
2011

Україна та Іспанія розвиватимуть співпрацю в освітній сфері

12 жовтня 2011 року Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма та Державний секретар з питань освіти та професійної підготовки Іспанії Маріо Бедера Браво підписали Протокол про наміри між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і Міністерством освіти Іспанія щодо взаємодії в галузі освіти.
30
червня
2011

Україна та Іспанія домовилися про розроблення міжвідомчої угоди в сфері культури

30 червня в приміщенні Міністерства культури України відбулася зустріч заступника Міністра культури України Тимофія Кохана з делегацією Королівства Іспанія на чолі з заступником Міністра культури і спорту Канарських островів Альберто Дельгадо Пріето.
1 2