Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Ірак

21
травня
2012

В «Укроборонпромі» заявили, що галас з поставками БТРів до Іраку необгрунтований

У «Укроборонпромі» заявили, що процес підготовки до передачі Іраку другої партії бронетранспортерів БТР-4Е проходить нормально, а інформація про назрівання в Україні «нового збройного скандалу» у зв’язку з виявленням дефектів у партії з 62 БТР-4Е виглядає упередженою і необгрунтованою.
21
травня
2012

Україна продала Іраку браковані БТРи

У БТР-4Е були виявлені істотні недоліки в системах ведення вогню, зокрема, відмова встановлених на БТРах нових автоматичних 30-міліметрових гармат ЗТМ-1.
03
квітня
2012

Укроборонпром: Україна підготувала Іраку другу партію БТР-4

Генеральний директор Укроборонпрому заявляє, що Україна підготувала і найближчим часом може відвантажити Іраку другу партію БТР-4. Торік Україна заявляла про борги Іраку, а Багдад погрожував штрафами.
16
січня
2012

Україна та Ірак поглиблюють торговельно-економічну співпрацю

Під керівництвом Голови Антимонопольного комітету України Василя Цушка відбулося чергове засідання Української частини Українсько-іракської спільної комісії з питань торговельного, економічного та технічного співробітництва.
08
грудня
2011

Україна готує партію бронетранспортерів в Ірак

Державне підприємство «Завод ім. Малишева» виготовило і готує для відправлення до Іраку чергову партію нових українських бронетранспортерів БТР-4.
05
грудня
2011

У рамках Міжнародної конференції з питань Афганістану в Бонні, Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко провів зустріч зі своїм іракським колегою Хошіяром Зебарі

Український бізнес має великий інтерес до отримання нових контрактів від іракського уряду та співпраці з іракськими приватними компаніями. Про це Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив під час зустрічі зі своїм іракським колегою Хошіяром Зебарі, яка відбулася в рамках Міжнародної конференції з питань Афганістану в Бонні.
24
червня
2011

Україна та Республіка Ірак розширюють співпрацю в сфері освіти й науки

23 червня в Міністерстві освіти і науки молоді та спорту України відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліми з заступником Міністра науки і техніки Республіки Ірак паном Фоуадом Аль-Мусаві та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Ірак в Україні Шорше Халід Саідом. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо майбутньої співпраці двох міністерств.
20
квітня
2011

Україна відправляє до Іраку першу партію бронетранспортерів

Україна відправляє до Іраку першу партію бронетранспортерів БТР-4. Державне підприємство «Завод імені Малишева» сьогодні відвантажило зі своєї території для відправки Збройним силам Іраку 26 одиниць техніки.