Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Йорданія

04
березня
2014

Йорданія закликала поважати суверенітет і цілісність України

Королівство Йорданія підтримало суверенітет і територіальну цілісність України та закликало сторони конфлікту проявляти стриманість, утриматися від ескалації ситуації і розпочати серйозний українсько-російський діалог для врегулювання кризи.
16
квітня
2012

У присутності Президента України та Короля Йорданії відбулося підписання двосторонніх документів

У присутності Президента України Віктора Януковича та Короля Йорданії Абдалли ІІ відбулося підписання низки двосторонніх документів.
12
квітня
2012

Експерти: Йорданія виведе Україну на ринки арабських держав

Kиїв зацікавлений у співпраці з Йорданією в політичній і військовій сферах. 16 квітня президент Віктор Янукович відбуває з візитом до Йорданії. Це візит-відповідь на минулорічний приїзд до Києва короля Йорданії Абдалли ІІ.
19
лютого
2012

В Аммані в рамках офіційного візиту Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка в Йорданію відбулася його зустріч з Прем’єр-міністром, Міністром оборони цієї країни А.Аль-Хасавне

19 лютого ц.р. в Аммані в рамках офіційного візиту Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка в Йорданію відбулася його зустріч з Прем’єр-міністром, Міністром оборони цієї країни А.Аль-Хасавне.
16
січня
2012

Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Йорданією виходить на новий етап

Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Йорданським Хашимітським Королівством вийде на новий етап. У рамках засідання української частини Спільної українсько-йорданської комісії з торговельно-економічного співробітництва відбулося обговорення питань щодо шляхів налагодження та розвитку співпраці у сферах, що становлять взаємний інтерес.
13
грудня
2011

13 грудня ц.р. в Міністерстві закордонних справ Йорданії відбулась зустріч Посла України в Йорданії С.Паська з новопризначеним Директором Департаменту європейських справ Х.Аль-Хуссейні йорданського зовнішньополітичного відомства

У ході зустрічі сторони обговорили низку важливих питань двостороннього співробітництва. Було розглянуто заходи зміцнення двосторонніх відносин у різних сферах співробітництва у 2012 році.
12
вересня
2011

Україна та Йорданія зміцнюють співробітництво у сфері медичної освіти і науки

На базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова розпочав роботу Перший українсько-йорданський міжнародний медичний конгрес, який є вагомим кроком у зміцненні відносин між Україною та Хашимітським Королівством Йорданією у сфері гуманітарного співробітництва та медичної освіти і науки.
22
червня
2011

Віктор Янукович: Україна готова до співпраці з Йорданією у вагомих інвестиційних проектах

Президент України Віктор Янукович упевнений, що візит Короля Йорданії Абдалли ІІ в Україну сприятиме подальшому зміцненню політичної довіри та взаєморозуміння між Україною та Йорданією. Про це він заявив під час українсько-йорданських переговорів у розширеному складі, що відбулися під головуванням Президента України та Короля Йорданії.
1 2