Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Грузія

05
жовтня
2018

Україна та Грузія навзаєм скасували візи

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе підписали угоду про взаємне скасування візових вимог між двома країнами.
06
лютого
2017

Профільні міністерства України та Грузії готуються до підписання угоди про співробітництво у сфері освіти та науки

Міністерство освіти і науки планує активізувати підготовку угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грузії про співробітництво в галузі освіти і науки, адже аналогічна угода втратила чинність у 2006 році, тобто 11 років тому. Про це зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії Міхеїлом Уклебою сьогодні, 6 лютого, в приміщенні МОН.
04
лютого
2015

Україна та Грузія координуватимуть політику у сфері європейської інтеграції

4 лютого Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч із Державним міністром Грузії з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Давидом Бакрадзе.
27
листопада
2014

Партнерство України та Грузії набуває нової якості у контексті європейської інтеграції та регіональної безпеки

Про це йшлося у ході політичних консультацій між МЗС України та Грузії, які відбулись 27 листопада у Києві, за участю делегацій двох сторін на чолі з Першим заступником Міністра Наталією Галібаренко та Заступником Міністра закордонних справ Грузії Давидом Джалаганія.
13
серпня
2014

Президент Грузії заявив про готовність долучитися до гуманітарної допомоги Україні

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі висловив готовність долучитись до міжнародної гуманітарної допомоги Україні. Про це він сказав під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком, повідомили в прес-службі глави держави.
25
червня
2014

Міністри закордонних справ України та Грузії обговорили модальності координації зусиль на європейському та євроатлантичному напрямках

Під час міністерських зустрічей НАТО, які відбулись 25 червня 2014 року в штаб-квартирі Альянсу, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Міністр закордонних справ Грузії Майя Панджикідзе обмінялися думками з приводу можливих напрямів взаємодії в контексті реалізації України та Грузії курсу на європейську інтеграцію та поглиблення взаємодії з НАТО.
24
січня
2014

Грузини підтримують європейський вибір українців

У Грузії пильно спостерігають за подіями на Україні. У той час як місцеві телеканали відкривають новинні випуски репортажами з центру української столиці, сотні людей зібралися біля посольства України в Тбілісі на акцію солідарності з українським народом.
1 2