Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Данія

30
жовтня
2018

Данія відкликала свого посла з Ірану

Данія вирішила відкликати свого посла з Ірану після того як стало відомо, що іранська розвідка готувала напад на данській території.
26
червня
2018

Прем’єр Данії: “Північний потік-2? – не лише бізнес, і Меркель це розуміє

Прем’єр-міністр Данії – останньої держави, що має надати дозвіл на прокладення другої гілки "Північного потоку" – визнав, що даний проект має політичну складову.
26
червня
2018

Прем’єр Данії: умовою збереження незалежності України є боротьба з корупцією

Прем’єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен вважає, що реформування України є найкращим способом протидії російській агресії.
19
квітня
2016

Данія продовжить надавати Україні підтримку на шляху її реформування – зустріч Президента України з Прем’єр-міністром Королівства Данія

Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем’єр-міністром Королівства Данія Ларсом Льокке Расмуссеном.
10
листопада
2014

Україна і Данія домовилися про спільний проект для зменшення споживання енергетичних ресурсів, – Арсеній Яценюк на зустрічі з Главою МЗС Данії

У понеділок, 10 листопада, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв Міністра закордонних справ Королівства Данія Мартіна Лідегора, який перебуває в Києві з візитом.
10
листопада
2014

Україна і Данія спрощують візовий режим

У МЗС України відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Міністра закордонних справ Королівства Данія Мартіна Лідегора.
13
жовтня
2011

Українсько-датські відносини у сфері правової охорони інтелектуальної власності набувають усе більшої динаміки

Державну службу інтелектуальної власності України з робочим візитом відвідала делегація Відомства Королівства Данія з патентів та торговельних марок на чолі з Генеральним директором Джеспером Констадом.
29
вересня
2011

Нацдержслужба України готова спільно з Данією реалізовувати спільні проекти

29 вересня 2011 року у приміщенні Нацдержслужби України відбулось засідання наглядової ради українсько-данського проекту «Технічна підтримка реформ державного сектору в Україні. Друга фаза».
1 2