Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Чехія

07
вересня
2016

Україна та Чехія домовилися відновити роботу Міжурядової змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, яка не збиралася 4 роки

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із Прем’єр-міністром Чехії Богуславом Соботкоюу рамках робочого візиту до Польщі для участі у роботі 26-го Економічного форуму у м. Криниця-Здруй 6 вересня.
20
листопада
2014

До МЗС України було запрошено Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почуха

В ході бесіди була доведена позиція України з приводу неприйнятності окремих висловлювань керівництва Чеської Республіки щодо оцінок ситуації в Україні.
07
листопада
2014

МЗС Чехії: резидентам Криму в Росії віз не дають

Міністерство закордонних справ Чехії підтвердило сьогодні Радіо Свобода, що повідомлення про можливість мешканцям анексованого Росією Криму отримати шенгенську візу в чеській консульській установі в Росії неправдиві.
04
листопада
2014

Чехія не визнає псевдовибори ДНР і ЛНР

Чеська Республіка не визнає результати голосування на "виборах" на сході України і відмовляється визнати лідерами Донецької та Луганської народної республіки Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького.
14
серпня
2014

Президент Чехії: Росія має усвідомити, що їй не потрібна східна Україна

Тримати Україну в зоні своїх територіальних інтересів не вигідно Росії Росія має усвідомити, що їй не потрібна східна Україна, вважає Земан Про це заявив президент Чехії Мілош Земан в інтерв’ю чеському інформаційному каналу ?T24, передає Радіо Свобода.
10
липня
2014

Карел Шварценберг: Санкції проти Росії треба було запроваджувати одразу ж

Голова зовнішньополітичного комітету парламенту Чехії в інтерв’ю DW назвав дії РФ в Україні війною. На думку Карела Шварценберга, санкції проти Москви варто було застосувати набагато раніше.
11
червня
2014

Чеський президент називає Україну “бандитською”

Президент Чехії Мілош Земан відомий тим, що часом не дуже ретельно підбирає вислови. Утім, його останні заяви щодо ситуації в Україні спантеличили навіть звиклих чеських оглядачів.
06
травня
2014

Президент Чехії: ситуація в Україні загрожує перерости у відкриту війну

Чеський президент Мілош Земан під час зустрічі з німецьким колегою Йоахімом Гауком обговорили можливий розвиток вкрай загостреної ситуації в Україні.
1 2 3