Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Бельгія

31
січня
2019

Чому тристоронні переговори в Брюсселі зайшли в глухий кут?

21 січня 2019 р. у Брюсселі відбулися тристоронні переговори у форматі Україна – Європейська Комісія – РФ, присвячені майбутньому транзиту газу територією України після завершення у 2019 році дії транзитного контракту між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Газпром». Сторони окреслили свої позиції щодо механізмів реалізації транзиту російського газу.
09
грудня
2018

Урядова криза в Бельгії: ультраправі вийшли з коаліції

Прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель заявив, що його уряд працюватиме як уряд меншості після того, як найбільша партія коаліції, фламандська націоналістична N-VA, оголосила про вихід з неї.
27
серпня
2015

Президент обговорив з Прем’єр-міністром Бельгії підтримку України у досягненні деескалації на Донбасі та успіху у реформах

Президент Петро Порошенко під час зустрічі у Брюсселі з Прем’єр-міністром Бельгії Шарлем Мішелем обговорив перспективи розширення двосторонніх стосунків між країнами та підтримку з боку Бельгії України у її боротьбі за суверенітет, незалежність і територіальну цілісність та на шляху європейської інтеграції.
24
квітня
2015

Бельгія ратифікувала асоціацію Україна-ЄС

Федеральний парламент Бельгії переважною кількістю голосів ратифікував Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Голосування відбулося у четвер на пленарній сесії федерального парламенту країни, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.
20
листопада
2014

Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко прийняла Посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса

У ході зустрічі було обговорено актуальні питання українсько-бельгійських відносин, зокрема практичну взаємодію двох країн з питань європейської інтеграції. Бельгійського співрозмовника було поінформовано про ситуацію на сході України та зусилля влади щодо реалізації Мінських домовленостей.
03
травня
2012

Бельгія закликає українську владу доводити свої демократичні наміри вже найближчим часом

Міністр закордонних справ Бельгії Дідьє Рейндерс закликав українську владу довести свої демократичні наміри вже найближчим часом. За словами бельгійського міністра, це необхідно для підписання угоди про асоціацію з Україною та подальшого посилення співпраці між ЄС і Києвом.
1 2