Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Аргентина

20
січня
2017

Посол України вважає «перспективним» економічне майбутнє Аргентини та відзначив «чудові» двосторонні стосунки – Національне агентство новин “T?lam”

У другій статті, опублікованій Національним агентством новин Аргентини „T?lam” на основі інтерв’ю з Послом України в Аргентині Юрієм Дюдіним, керівник українського дипломатичного представництва високо оцінив заходи, що вживає Уряд Президента Маурісіо Макрі в Аргентині з метою виправлення макроекономічного становища в країні, а також нову зовнішньополітичну доктрину «відкриття Аргентини світові».
10
квітня
2013

Міністри оборони України та Аргентини обговорять перспективи двосторонньої співпраці

10 квітня 2013 року розпочався робочий візит української військової делегації на чолі з Міністром оборони України Павлом Лебедєвим до Аргентинської Республіки.
05
жовтня
2011

Українці можуть їздити до Аргентини без віз

У зв'язку із набранням чинності 2 жовтня ц.р. Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Аргентини про скасування віз, Управління з питань міграції Аргентинської Республіки інформувало українську сторону щодо порядку застосування аргентинською стороною пункту 1 статті 2 зазначеної Угоди.
20
вересня
2011

До Аргентини можна буде їздити без віз

2 жовтня цього року набирає чинності угода між урядом України та урядом Аргентинської Республіки про скасування віз.
20
квітня
2011

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з Главою зовнішньополітичного відомства Аргентини Ектором Маркосом Тімерманом

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з Главою зовнішньополітичного відомства Аргентини Ектором Маркосом Тімерманом у рамках його офіційного візиту в Україну.
19
квітня
2011

Микола Азаров: Україна і Аргентина – перспективні торговельні партнери

Україна і Аргентина є перспективними торговельними партнерами. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Міністром закордонних справ, міжнародної торгівлі та культури Аргентини Ектором Тімерманом.