Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

ЄС вживає усіх можливих заходів для найскорішої лібералізації візового режиму для громадян України, - зустріч Павла Клімкіна і Йоганнеса Хана

18 лютого 2017 р. в рамках 53-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Комісаром Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства і переговорів з розширення Йоганнесом Ханом.

Сторони детально обговорили основні аспекти співпраці України з Євросоюзом. Передусім було наголошено на важливості належного реагування на загострення безпекової ситуації на Донбасі, збереження санкцій ЄС проти Росії до припинення російської агресії.

Комісар Хан окремо наголосив на подальшій підтримці з боку ЄС процесу внутрішніх реформ в Україні, зазначивши, що в ЄС чітко усвідомлюють, в яких складних умовах, пов’язаних із триваючою російською військовою агресією, Україні доводиться імплементовувати нагальні реформи.

Окремо Йоганнес Хан наголосив на тому, що ЄС вживає усіх можливих заходів для якнайшвидшого завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію та найскорішої лібералізації візового режиму для громадян України.

 Урядовий портал