Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Президент України вперше в історії прибув з візитом до Австралії

Вперше в історії України Глава держави прибув з державним візитом у Австралію.

Петро Порошенко протягом двох днів відвідає Мельбурн, Канберру та Сідней, де відбудеться низка зустрічей. Зокрема, Президент проведе переговори з Генерал-губернатором Австралії Пітером Джоном Косгроувом та Прем’єр-міністром Тоні Ебботтом, зустрінеться з українською громадою і візьме участь в молебні, проведе зустріч з членами австралійської робочої групи з розслідування обставин катастрофи літака «Малазійських авіаліній».

Не зважаючи на пізню годину, одразу після прибуття у Мельбурні Президента зустріли представники української громади Австралії. Вітаючи їх, Глава держави високо оцінив активну діяльність українців Австралії з підтримки України. «Немає жодного куточка у світі, де б українці не боролися за свою Україну, щоб наша держава була успішною», — зазначив Президент. Петро Порошенко наголосив, що Україна вдячна Австралії, особисто австралійському Прем’єр-міністру Тоні Ебботту, за підтримку.

У програмі візиту також – зустрічі з керівником Лейбористської партії, лідером опозиції в австралійському парламенті Біллом Шортеном, із Губернатором та Прем’єр-міністром штату Новий Південний Вельс. Очікується, що під час зустрічі з представниками ділових кіл Австралії Глава держави обговорить перспективи інвестування в українську економіку.

У найпрестижнішому політологічному центрі Австралії Інституті міжнародної політики Lowy Президент Порошенко виступить з лекцією на тему: «Чому Україна ближче, ніж ви вважаєте».

Сайт Президента України