Інститут зовнішньополітичних досліджень

укр
eng
+38 (044) 287 52 58

Інститут зовнішньополітичних досліджень

тел. +38 (044) 287 52 58

Ердоган спрогнозував ефективність «Кримської платформи»

Президенти України і Туреччини Володимир Зеленський і Реджеп Ердоган обговорили підготовку першого саміту «Кримської платформи». Телефонна розмова між главами двох держав відбувся ввечері в неділю, 22 серпня, повідомили в Офісі президента.

Ердоган нагадав, що Туреччину на «Кримській платформі« представлятиме міністр закордонних справ Мевлют Чавушоглу, а також висловив упевненість, що цей формат стане ефективним інструментом деокупації півострова.

«Переконаний, що «Кримська платформа« стане дієвим інструментом у справі звільнення незаконно окупованого Криму», - сказав президент Туреччини. Додавши, що його країна підтримувала українську ініціативу з перших днів і підтримуватиме її надалі.

Ердоган вкотре підкреслив, що позиція Анкари щодо підтримки державного суверенітету і територіальної цілісності України залишається незмінною. Він також привітав українців із 30-ю річницею Незалежності.

«Дякую за вашу солідарність з українським народом і таку чітку і послідовну позицію. Вона вкрай важлива для нас. Особливо сьогодні, напередодні запуску «Кримської платформи», - відповів Зеленський турецькому президенту.

Дзеркало тижня